Om Kiropraktisk Klinik Haarby & Assens

Kiropraktisk Klinik Haarby og Kiropraktisk Klinik Assens har samarbejdet siden 2018, hvor Anne og Maria overtog klinikken i Assens efter Elsebeth Ladefoged. Klinikken i Assens ligger på 1. sal.


Kiropraktisk Klinik Haarby


Kiropraktisk Klinik Assens – 1. sal
Der er elevator direkte til klinikken. 

I de to klinikker kan du møde


  • Anne Dolleris
    Kiropraktor i både Assens og Haarby. Uddannet kiropraktor fra Syddansk Universitet i 2007
    anne@kkha.dk


  • Maria Ehs Nielsen
    Kiropraktor i både Assens og Haarby. Uddannet kiropraktor fra Syddansk Universitet i 2017.
    maria@kkha.dk


  • Anders Egholm Jensen
    Kiropraktor i Assens. Uddannet kiropraktor fra Syddansk Universitet i 2003.
    anders@kkha.dk

  • .


  • Marianne Pedersen
    Sekretær i Assens.
    marianne@kkha.dk


  • Lise Lotte Lucas
    Sekretær i Assens.
    lotte@kkha.dk


  • Merete Bæk
    Sekretær i Haarby.
    merete@kkha.dk


  • Helle Christensen
    Sekretær i Haarby.
    helle@kkha.dk